break point

nedávné příklady na webu, ale Hurkacz vytvořil první bod zlomu zápasu v osmé hře a vzal jej bekhendovým volejem na síti za 5-3. — Jerome Pugmire, ajc, 6 Listopad. 2021 v závěrečné hře, která trvala 16 minut, trefil Davidovič Fokina podkošové podání, aby zachránil brejkbol. — BostonGlobe.com, 4. Června 2021 v roce 2010 například harvardští ekonomové Kenneth Rogoff a Carmen Reinhartová navrhli bod zlomu, kdy státní dluh dosáhl 90% hrubého domácího produktu, což je úroveň USA. údajně dosáhl toho roku. – Michael Hiltzik, Los Angeles Times, 3 Září. 2021 zatímco čelí dvěma mistrovským bodům při svém podání, Fernandez držel, aby to udělal 5-3 ve druhém setu; s Raducanuovým podáváním na zápas v další hře, Fernandez měl brejkbol. – Sean Gregory, Čas, 12 Září. 2021 na začátku třetího setu Zverev při brejku minul další snadný volej a Thiem měl své záchranné lano. – Ben Rothenberg, New York Times, 12 Aug. 2021 ve druhém setu měl Djokovič brzy brejk, ale kupodivu během bodu zhasl Zvukový systém stadionu Arthura Ashe, což způsobilo, že rozhodčí přestal hrát. – Sean Gregory, Čas, 13 Září. 2021 Auger-Aliassime nakonec získal bod zlomu více než hodinu a dvojchyba Medveděva předala vedení 4-2, které se rychle stalo 5-2. — BostonGlobe.com, 10 Září. 2021 poté, co ztratil nervózní první dvě hry a čelil bodu zlomu ve třetím, Raducanu otočil zápas úplně, vyhrál 11 hry v řadě a pomocí své snadné síly spěchal Rogers do houf chyb. – Dan Wolken, USA TODAY, 7 Září. 2021