21. játék: Boston Bruins Vs Lightning Lines, fogadás, előnézet

• Tweet
  • Flipboard
  • Reddit
  • Email

a Boston Bruins (12-8-0, 24 pont) otthont ad a védekező, back-to-back Stanley Kupa bajnokoknak, a Tampa Bay Lightning ma este a TD Gardenben (7:05 délután, NESN, BSSUN).

ez az első alkalom, hogy a két Atlanti divízió riválisa négyzetbe került, mióta a Lightning kiütötte a Boston Bruins ki a 2020 Stanley Kupa rájátszás 3-2-es dupla hosszabbításos győzelemmel a keleti konferencia elődöntőjének 5.játékában. Ez az első alkalom, hogy a csavarok a TD Garden ice-re léptek, mivel a híres donnybrook e két keserű rivális között 5-3-as győzelmet aratott a látogatók számára. Összesen 94 büntetőperc és négy harci Major volt a Bruins utolsó hazai meccsén, a COVID szünet előtt, 12. Március 2020-én.

Fogadás, Jóslás:

a Boston Bruins (-115) jön be a játék, mint enyhe kedvencek. Ön is kap a B -1.5 (+215). A felett / alatt 5,5, a felett + 110, Az alatt pedig -130. Az itt olvasható, hogy ez egy alacsony pontszámú ügy lesz, és túlórába kerül. Arra lehet fogadni a játékot, hogy OT a +275.

jóslat: Lightning 3 Bruins 2 (OT)

Boston Bruins Megjegyzések

-Jeremy Swayman lesz a bólintás a csövek között után ismét egy ragyogó és karrier-legjobb 42-menteni teljesítmény 2-0 Bruins nyerni a Nashville Predators csütörtökön. Ez volt Swayman negyedik karrierje.

–a Boston Bruins szélsője, Jake DeBrusk hatmeccses gól nélküli sorozatot csapott le a győzelemben csütörtökön, ezzel megszerezte a szezon negyedik gólját, amely 14:38-ra bizonyult a meccs győztesének az első harmadban.

– a Bruins szélsője, David Pastrnak kezdi megtalálni a barázdáját? Annak ellenére, hogy Pastrnak csütörtökön elcsattant a kétmeccses gólsorozata, rengeteg esélye volt öt lövéssel a hálón. Ez egy egygólos, kilenc lövéses teljesítményt követett a múlt kedden, amikor 2-1-es vereséget szenvedett a Detroit Red Wings ellen. Pastrnak három gólt szerzett az elmúlt öt meccsén, és 31 lövése van a hálón.

-a Bruins védője, Charlie McAvoy játékidő-döntés, nem COVID betegséggel. McAvoy mellett zboril (alsó test) és Anton Blidh (felsőtest) marad ki.

Tampa Bay Lightning Megjegyzések

-a 31 éves Villámkapitány, Steven Stamkos újjáéled ebben a szezonban. Belép a ma esti matchup egy öt játék pont széria két góllal és öt segíti során, hogy span. Stamkos gólokban 11-gyel, pontokban 25-tel vezeti a Lightning-ot.

– a 2018-as Norris Trophy győztes és a 2020-as Conn Smythe győztes Victor Hedman vezeti a Boltsot 17 segítővel.

-Andrei Vasilevskiy indul a Csavarokért, és 11-4-3 rekordot tart 2.14 GAA-val és .926 save százalékos ebbe a játékba.

– Mathieu Joseph (alsó test) 2 játék, Nikita Kucherov (alsó test sérülése), Brayden Point (felsőtest), Gemel Smith (alsó test), mind kint maradnak a villám miatt.

-a Lightning ma este ötmeccses útra indul-ez a leghosszabb a szezonban–, és a holnapi, Philadelphiában véget érő back – to-back szett első meccsét játssza.