break point

friss példák a weben de Hurkacz kovácsolt az első break point a mérkőzés a nyolcadik játék és vette a fonák sortűz a net 5-3. – Jerome Pugmire, ajc, 6 November. 2021 az utolsó játékban, amely 16 percig tartott, Davidovich Fokina egy alsó adogatást ért el, hogy megmentse a töréspontot. — BostonGlobe.com, 4 június 2021 2010-ben például a Harvard közgazdászai Kenneth Rogoff és Carmen Reinhart egy töréspontot javasoltak, amikor az államadósság elérte a bruttó hazai termék 90% – át, az Egyesült Államok szintjét. állítólag elérte azt az évet. – Michael Hiltzik, Los Angeles Times, 3 Szeptember. 2021 miközben két bajnoki ponttal nézett szembe az adogatásán, Fernandez a második szettben 5-3-ra tartotta magát; Raducanu a következő meccsen a meccsre adott adogatásával Fernandeznek volt töréspontja. – Sean Gregory, Idő, 12 Szeptember. 2021 a harmadik szett elején Zverev kihagyott egy újabb könnyű röplabdát egy brékponton, Thiemnek pedig volt mentőkötélje. – Ben Rothenberg, New York Times, Augusztus 12. 2021 a második szettben Djokovicnak korán volt töréspontja, de furcsa módon az Arthur Ashe stadion hangrendszere kialudt a pont alatt, aminek következtében a játékvezető abbahagyta a játékot. – Sean Gregory, Idő, 13 Szeptember. 2021 Auger-Aliassime végül több mint egy órás brékpontot szerzett, Medvegyev kettős hibája pedig 4-2-es vezetést adott át, amely gyorsan 5-2 lett. — BostonGlobe.com, 10 Szeptember. 2021 miután elvesztette az első két ideges játékot, és a harmadikban egy törésponttal nézett szembe, Raducanu teljesen megfordította a mérkőzést, 11 játékot nyert egymás után, és könnyű erejét felhasználva Rogers-t egy sor hibába rohanta. – Dan Wolken, USA ma, 7 Szeptember. 2021