Meg tudja nyerni a bandák csatáját? – Fürdő Félmaraton

ismét lehetőséget kínálunk a helyi zenészeknek, hogy játsszanak a verseny napján, és részt vegyenek a Battle of the Bands versenyen.

az elmúlt öt évben a helyi zenekarok részt vettek a versenyen, ami az izgalmat és a szórakozást egészítette ki azzal, hogy a nap folyamán felléptek. A verseny győzteséről a futók döntenek, akik a verseny utáni napon a legjobb együttesekre szavaznak, és a győztes együttes 500 Ft pénzjutalomban részesül.

Andrew Taylor, a verseny igazgatója elmondta: “a zenekarok rendkívül fontos szerepet játszanak a versenyen, mivel óriási légkört teremtenek mind a futók, mind a nézők számára. a szambától és a jazztől a modernig sokféle zenénk van, és a visszajelzések azt mutatják, hogy a futók szeretik a zenét a pályán. Míg a pálya végigfut a városközponton, a város szélén néhány hely kissé magányosnak érezheti magát, de az ott játszó zenekarokkal minden bizonnyal segítenek felemelni a futók szellemét.”

ahhoz, hogy részt vehessen a 2020-as Battle of the Bands versenyen, a zenekaroknak regisztrálniuk kell az érdeklődést egy e-mail küldésével, lehetőleg egy rövid videó linkkel néhány online felvételhez.

a 2020-as fürdő félmaratont Március 15-én, vasárnap rendezik.

a 2019-es Battle of the Bands győztes DRUMCAN volt. Itt van, amit mondott a versenyről és a győzelemről.

“miután 2016-ban lefutottam a Bath félmaratont, az döbbentett meg, hogy mennyi energiát és légkört biztosítanak a zenekarok. Azóta minden évben jelentkeztem a BOTB versenyre, így természetesen nagyon izgatott voltam, hogy idén lehetőséget kaptam.

nagyon nagy élmény volt az összes futónak játszani, és az összes éljenzés, remek, futás/táncolás segített nekem, amennyire a zeném remélhetőleg segített mindenkinek, aki versenyzett!

a verseny megnyerése – és az 500-as szám nagyon különleges volt, ezért hatalmas köszönet minden indulónak, aki időt szakított a szavazásra!”