break point

ostatnie przykłady w sieci, ale Hurkacz sfałszował pierwszy break point meczu w ósmym meczu i wziął go z backhandem volley w siatce na 5-3. – Jerome Pugmire, ajc, 6 Nov. 2021 w meczu finałowym, który trwał 16 minut, Davidovich Fokina uderzył pod ręką, aby zapisać break pointa. — BostonGlobe.com, 4 czerwca 2021 r. w 2010 r. ekonomiści z Harvardu Kenneth Rogoff i Carmen Reinhart zaproponowali przełomowy moment, gdy dług publiczny osiągnął 90% produktu krajowego brutto, czyli poziom w USA. miał podobno osiągnąć w tym roku. – Michael Hiltzik, Los Angeles Times, 3 Września. 2021 podczas gdy Fernandez miała dwa punkty mistrzowskie na swoim serwie, utrzymała się, aby go 5-3 w drugim secie; z podaniem Raducanu na mecz w następnym meczu, Fernandez miał break point. – Sean Gregory, Time, 12 Sep. 2021 na początku trzeciego seta Zverev nie trafił kolejnej łatwej salwy na break Poincie, a Thiem miał linę ratunkową. – Ben Rothenberg, New York Times, 12 Sierpnia. 2021 w drugim secie, Djokovic miał Break point wcześnie, ale o dziwo, system dźwiękowy Arthur Ashe Stadium zgasł podczas punktu, powodując, że sędzia przestał grać. – Sean Gregory, Time, 13 Sep. 2021 Auger-Aliassime w końcu zdobył break point ponad godzinę, a podwójny błąd Miedwiediewa dał prowadzenie 4-2, który szybko stał się 5-2. — BostonGlobe.com, 10 Wrz 2021 po przegranej nerwowych dwóch pierwszych partii i zmierzeniu się z break Pointem w trzeciej, Raducanu całkowicie odwrócił mecz, wygrywając 11 partii z rzędu i wykorzystując swoją łatwą moc, aby popędzić Rogersa w mnóstwo błędów. – Dan Wolken, USA TODAY, 7 Sep. 2021